شرکت جویا فناوران فولاد پویا با بیش از یک دهه سابقه در زمینه عرضه فولاد های آلیاژی و کادر مجرب و متخصص در زمینه انتخاب فولاد ومشاوره عملیات حرارتی و با بررسی های علمی بازار فولاد همواره تلاش می نماید تا محصولاتی با کیفیت و عملکرد بالا را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. این شرکت عاملیت فروش فولادهای آلیاژی اصفهان، مجتمع صنعتی اسفراین و شرکت فولاد آلیاژی ایران را دارد.

خدمات و فعالیت های شرکت جویا فناوران فولاد پویا چیست؟

شرکت جویا فناوران فولاد پویا با توجه به نیاز های مشتریان سعی بر تشکیل زیرمجموعه های خدمات رسانی جهت تسهیل در امر خرید و فروش آهن آلات و فولادهای آلیاژی نموده است که این باعث شده اند شرکت ها و کارخانجات بتوانند با ورود به شرکت جویا فناوران فولاد پویا تمام نیاز های خود را برطرف نمایند از جمله این خدمات می توان به ایجاد کارگاه برشکاری را نام برد.

تاریخچه شرکت فولاد پویا

شرکت جویا فناوران فولاد پویا که بیش از یک دهه پیش تاسیس شد و از همان ابتدا هدف خود را تامین همه جانبه فولاد های آلیاژی مورد نیاز صنایع مختلف کشور قرار داد به همین منظور با گذشت زمانی اندک منجر شد تا در خرید و فروش انواع فولادهای الیاژی با کیفیت مطلوب توجه مشتریان را به این شرکت جلب نماید. شرکت جویا فناوران فولاد پویا همواره صداقت در خدمت رسانی را رسالت و مسئولیت خود و سرلوحه تمامی اقدامات و تصمیمات خود می داند و تلاش می کند تا حرفه ای ترین تیم مشاوران و همکاران را برای پاسخگویی به نیاز بازار فولاد و آهن کشور پرورش دهد تا کماکان لایق اعتماد روز افزون شما عزیزان باشد.

فولاد پویا با بیش از 15 سال سابقه در زمینه عرضه فولاد های آلیاژی آمادگی خود را در زمینه تامین انواع فولاد های آلیاژی مورد نیاز صنایع اعلام میدارد. این شرکت آمادگی دارد کلیه آهن آلات مد نظر خریداران را پیگیری و در صورت تایید قیمت اعلامی در اسرع وقت تهیه و تحویل دهد